Yöntemler

Beslenme programının kişiye özel hazırlanması çok önemlidir. Bu nedenle kişinin sağlıkla ilgili bir problemi var mı, beslenme hikayesi, ailevi hastalıklar, kişinin geçirmiş olduğu hastalık durumu, yaş, cinsiyet, beslenme alışkanlıkları, çalışma durumu sosyal etkinlikler gibi durumlar göz önünde bulundurulur ve bununla ilgili form doldurulur. Sağlık durumuyla ilgili gerekli biyokimya bulguları istenilir, değerlendirilir.
 

Kişisel beslenme durumu vücut  analiz aletiyle TANİTA (BC 418) profesyonel ölçüm yapılır ve bilgisayardaki özel beslenme programında çıkan rapor ile birlikte değerlendirilir. Bu programın günlük hayata geçirilmesi ve beslenme alışkanlıklarının oluşturulabilmesi için BESLENME UYGULAMA MUTFAĞINDA birebir görsel eğitim verilir. Haftalık kontrollarla analiz ölçümü, beslenme ve tüketim durumu incelenerek takip edilir, zorlanılan konularda yeni çözümlerle rehberlik edilir. Gerekirse sormak istenilen konularda online danışmalıkla takip edilebilir.


Şehir dışında bulunan kişilere online danışmanlık kişiler banka hesap numarasına ücret yatırıldıktan sonra kendilerine gönderilen bilgi formları doldurulup tarafımıza ulaştırıldığında en geç 2 gün içerisinde beslenme diyet programı (skype, whatsaap, facetime, mail)  bir kez takipsiz veya takipli beslenme online programa kaydolarak hizmet verilir.

Tüm merak ettikleriniz ve sorularınız için Bizimle iletişime geçin.