Yorumlar

Hasta / Danışan Görüşleri

Gen...Kan...

Nermin hanım öncelikli çok ilgili ve işinde profesyonel olduğunu düşünüyorum’ kendisini tanıdığım için şanslı olduğumu düşünüyorum ve kendisine ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum

Sniye...N...

Nermin Hanımla 1.5 ay önce sağlıklı ve dengeli beslenme programına başladık.Kendisini internetten araştırarak buldum.Esim,7 yaşındaki oğlum ve ben çok yüksek kolestrol ve yağ oranımız varken başladık ve acilen bir anne olarak bir seyler yapmam gerekiyordu.Oglum ve ben artık zor nefes alıyor adeta yerimizden kalkmak istemiyorduk.88.400 le başlayıp geçen haftaki ölçümlerde 80 kiloya kadar düştüm oğlum ise 47 kilolardan şu an 43 lere kadar indi 😊en güzeli de yağdan vermemiz oldu.Nermin hocamıza başladığımda ben bu isi yapamam diyerek basladim ama çok şükür ki artık çok daha enerjik ve saglikliyiz.👌Bu süreçte kesinlikle hekim çok onemli.Tesekkurler Nermin hocam herşey için.👍

N...İnç...

Diyetisyen aradığımda sitenizdeki bilgiler doğrultusunda Nermin hanıma gittim. Programı, takibi, dinlemesi ve cevapları ile çok memnun kaldım. Ayrıca program dahilinde 11 kilogram verdim. Medyatik değilde gerekli hassasiyeti ile programda sürekliliğini de sağladım. Yenilikleri takip etmesi de işin çabası diyebilirim...

A...

Sevgili Diyetisyenim Nermin Hanımcığım, Bugün üşenmedim ve hesaplamadım. Sizinle tanılaşı altmış dokuz gün olmuş. Evet tam doğum günümde size geldim. Zİra kendime bir ödül vermeyeli hayli bir zaman olmuştu. Üstümdeki fazladan on iki kilo ayağıma bir külçe gibi bağlanmıştı adeta. Tombişleşen göbeğin sıkıntısı, gardropta biriken ve artık içine girilemeyen kıyafet yığıntısı, üniversitedeki kiloma yeniden düşebilme takıntısı.. Gerçekten bir ödüle ihtyiacım vardı. Bu süreçte sekiz kiloya mutlulukla elveda dedim. Sizin de teşvikinizle düzenli spor yapmanın beni ne kadar mutlu ettiğini fark ettim. Bir süredir beni görmeyen insanların şaşkınlıkla ''ne kadar zayıflamışsın! ne güzel olmuşsun!'' cümlelerini büyük bir memnuniyet ve haklı bir gururla kabul ettim. Ancak bütün bunlardan çok daha memnun eden bir şey var beni. Artık kilo kontrolümü nasıl yapacağımı öğrendim sizden. Evet hala iştahlı bir insanım. Ama aynı zamanda bilinçliyim. Ulaşmam gereken kiloya bir kaç hafta kala yazıyorum bu satıları size. Yürekten teşekkür ediyor, sevgilerimi sunuyorum.

A...

Sizinle tanışıp beraber bu yola başlamamızın üzerinden toplamda 1 ay geçti. Şu zamana kadar düzenlemeye hep çakışıp başarısız olduğum hayat çizgimi tam anlamıyla '' bu defa gerçekten oldu'' dedirtecek hale getirmeme yardımcı olup elimden tuttuğunuz, bütün anlayışınız hoş görünüz ve sevecenliğinizle hayat kalitemi yükseltme yolunda benimle birlikte olduğunuz için çok teşekkür ederim. Bilginizden, deneyiminizden yararlandığım için ayrıca mutluyum, umarım bu yolda birlikte daha çok şeyler başaracağız. Desteğinizi de esirgemediğiniz, olabildiğince pozitif enerjinizle beni etkilediğiniz için tekrardan teşekkür ederim, hiç umudun kalmadığı yerde filizlenip orda olduğunuz için.

Ma...

Sizinle tesadüfen tanıştık. Ama iyi ki sizi tanıyıp bu düzenli beslemeye başlamışım. Benim için bu başlangıç bir diyet değil. Sizinle düzenli beslenmenin ne demek olduğunu öğrendim. Bana gösterdiğiniz samimiyet ve sevginize çok teşekkür ederim. Beslenme sorunu olup, olmayan herkesin sizi tanımasını isterim. Bizlere verdiğiniz pozitif enerjiden dolayı size çok çok teşekkür ederim. Mesleğinizde uzun yıllar başarılar dilerim.

T...

Sevgili Nermin hanım, bir aydan beri devam eden beraberliğimiz, yüksek moral ve motivasyonumuz ve sonsuz ilginiz ile devam ediyor. Mesleki başarınızı ve becerilerinizi takdirle izliyorum. Sağlıklı yaşam ve beslenme önerileri yanında kişisel gelişimle alakalı yaklaşımlarınızla size çok teşekkür ederim. Kararlaştırdığımız süre sonunda sonuca ulaşacağımızdan ben eminim. Dilerim uzun yıllar mesleğinize duyduğunuz aşkınız ve ilginiz devam eder ve hayat size her zaman gülen yüzüyle bakar. En sevdiklerinize emanet olun.

Reyya...

Nermin hanım, çay yolundan taşınıyorsunuz çok üzgünüm. Bana kattığınız değerler için çok teşekkür ediyorum. Siz, diyetisyen'lik yanı sıra yaşama, beslenmeye, aile kavramına ülke sorunlarına ruh sağlığına dair farkındalık yaratarak beni büyülediniz. İyi ki sizi tanıdım. Umarım milyonlara ulaşırsınız.

C...

Ben uzun bir süredir Nermin hanım ile beraberim. Sağlık sorunlarım da dolayısıyla biraz daha zor kilo veriyorum. Fakat Nermin hanım beni her aşamada destekliyor. Sadece diyet danışmanlığı değil, aynı zamanda psikolojik olarak da çok büyük destek görüyorum kendisinden. Aynı zamanda beslenme konusunda verdiği tavsiyeler gerçekci ve günlük hayata uygulanabilir cinsten. Yani elinizde sadece bir diyet listesiyle ayrılmıyorsunuz. Kişisel sorunlarından dolayı zorlansam da kilo veriyorum ve Nermin hanım'la beraber yılmadan bu sürece devam etmeye kararlıyım. Bir diyetisyenin yanında bir arkadaşla da muhabbet etmek isteyen herkese tavsiye ederim.

U...

Yaklaşık 1 aydır Nermin hanım ile diyet programındayım. Kendisi spor salonu üyeliğim ve internet yorumları vasıtasıyla ulaştım. Son 4 yıl içinde ve hamilelik sonrası aldığım kiloları vermekle ilgili çok çabam oldu ancak Nermin hanım ile tanışana kadar başaramadım. Kendisi uygulanması kolay aç bırakmayan, ek besinlere ( zayıflama gıdaları) yönlendirmeden bana özel bir diyet programı hazırladı. Hayatımın akışında beni hiç zorlamadan kilolarımdan kurtardı. Bunun yanı sıra daha zinde ve sıkı bir bünye sahibini yaptı. Ayrıca danışanları için hazırladığı ortam, güler yüzü ve kibarlığı ile çok motive edici bir arkadaş oldu, kendisine teşekkür ediyorum. Gönül rahatlığı ile ihtiyacı olanlara tavsiye ederim. Saygılar.

A...

Biz Nermin Hanım'la henüz bir ay önce tanıştık, fazla kilolarımdan şikayetim sebebiyle gittim kendisine, şu zamana kadar bu konu hakkında hep sıkıntılarım oldu, profesyonel çok insanla görüştüm ama bu sorunumu çözmemde kimseyle uzlaşamadım. Gerekse bu uzmanların kişisel tavırları gerekse profesyonelleştiği alandaki kalıplaşmış bir takım direktifleri benim sorunumu çözmemde bana yardımcı olamadı. Nermin Hanım'ın deneyimi ve bilgisinden çok hoşlandım tek tip olmayan diyet listesi ve motive edici bir insan olması beni kendisine oldukça ısındırdı ve en önemlisi de bu sorunu çözeceğime dair hiç kalmayan umutlarımın tekrar yeşermesine sebep oldu. Başladığımızdan bu yana sayesinde yedi kilo verdim ve çok mutluyum, daha önce uyguladığım hiç bir diyet işe yaramazken Nermin Hanım bana bunu hayat düzenimi değiştirmek olarak anlattı, deneyimlerini paylaştı, beni bunun olmayacak bir hayal olmadığına ikna etti ve sonunda başarabileceğime inandım. Bir diyetisyenin her şeyden önce motive edici, güler yüzlü ve sizi germeyen bir havasının olması gerekiyor, Nermin Hanım bu yüzden de tam aradığınız birisi. Hiç pişman kalmayacaksınız arkadaşcanlısı tavırları ve pozitif enerjisiyle istemediğiniz kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı olacaktır kendisini tavsiye ediyorum. Şu ana kadar kendisiyle bu sorunumu çözmeyi deneyimlediğim uzmanlarla arasında çok büyük bir fark var, bunu ilk görüştüğünüz anda anlıyorsunuz, kendisinin lokasyonu bana uzak, ben de öğrenciyim ve aramızda mesafe var ama belirttiğim gibi deneyimleri, motivasyonu ve sizi de motive edici konuşmaları, sempatikliği yüzünden o yolu çekmek bana sıkıntı gelmiyor çünkü kendi başıma çözmemin mümkün olmadığı bu problemimi çözmek adına bulup bulabileceğim en uygun insan olduğunu söyleyebilirim. Son olarak ofisi oldukça temiz ve düzenli bir ofis, beni rahatlatan ve germeyen kendimi iyi hissettiğim bir yer.

B...

Nermin hanım çok kibar ve guler yüzlü bir diyetisyen. Onunla bu yolculuğa çıkmaniz psikolojik olarak sizi rahatlatacaktır eminim ki. inşallah yolunuz bir gün nermin hanımın merkezine düşer ve ilgi alaka guler yüz nedir görmüş olursunuz. danışmanlık merkezi çok nezih, temiz ve iyi. ortama girdiğinizde evde gibi hissediyorsunuz. ayrıca sadece diyet yazmıyor mutfağında size uygulamalı olarak öğretiyor. spor yapma fırsatı olmayanlara yürüyüş bandı pilates topu gibi merkezinde olanaklar sunuyor. kısacası nermin hanım hem deneyimli hem de çok bilgili bir diyetisyen.

E...An...

Nermin hanimla birlikte çalışarak 6 ayda tam 25 kg verdim. son derece disiplinli ve bilgili bir diyetisyen. Ben çok memnun kalmıştım. Ayrıca son derece motive edici konuşmaları diyet yaparken bana moral kaynağı olmuştu. ☺ teşekkür ederim

Le...Kurt...

Hem bakanlıkta, hem sosyal hizmetlerde, hem onkoloji hastahanesinde, hemde güzellik merkezleri ve sağlık merkezlerinde çalışmış deneyimli ve birikimli bir diyet uzmanı. Çok başarılı.

Man...Rmagü...

Canim arkadasim nermincim basarilarini duydukca ve gordukce seninle gurur duyuyorum optm selamlar

A...

Nermin hanım güler yüzlülüğüyle ve bilgileriyle hem insanı motive ediyor hemde gerçekten yeme alışkanlıklarınızı düzene sokuyor..kendisiyle birlikte olduğum için ve daha 1 haftada. Bana öğrettikleriyle verdiğim yağlardan dolayı çok mutluyum..

G...

89 kiloydum.Hastaneye gittim,fakat obezite bölümüne kilo veremedim. Daha sonra Nermin hanıma gittim sayesinde 8 kilo verdim, devam ediyorum.Memnun kaldım ve herkese tavsiye ederim.

G...

Aşırı kilo problemim var ve bu kiloları son 3 senede aldım. Kendi çabamla veremedim ve evine yakın diyetisyen ararken bilgilerine internetten ulaştığım Nermin Hanım dan profesyonel yardım almaya karar verdim. Kendisi iyi bir dinleyici ve işiyle ilgili çok tecrübeli. Yıllarca hastanelerde yüzlerce hastaya kilo verdirip sağlıklarını kazanmalarına yardımcı olmuş. Önce Hikayemi dinledi, yaptırdığım kan testleri ve pinner test sonuçlarına göre de diyet programımı hazırladı. Aradan geçen 1,5 ay da aç kalmayarak, programıma uygun beslenerek 7 kilo verdim. Büyük oranda yağ olarak verdiğim için fiziksel görünüşüme de olumlu yansıdı. Uygun kiloma inene kadar sıkı takibe beraber devam edeceğiz. İlgi ve alakasına çok teşekkür ediyorum ve herkese danışmanlık almaları için tavsiye ediyorum. Sağlıklı yıllar geçirmeniz dileğiyle.

N...

Çok mutluyum ve sağlam adımlarla ilerliyoruz. Devamlı bir alış veriş eczaneden aldım bilgilerini. Çok büyük hedeflerim yok,kendi isteğim doğrultusunda ilerliyorum. Zamanı geniş tutmak istiyorum. Kilo vermemdeki amacım görsellik değil sadece sağlık nedeniyle veriyorum. Sağlıklı bir şekilde kilo vermek ve korumak istiyorum. Bana olan yaklaşımı beni çok mutlu ediyor. Yaklaşım çok önemli. Danışmanınız sizi mutlu ediyor ise bu çok daha iyi.

E...

Zayıftım ve B12 eksikliğim vardı. Kendisi bir program hazırladı ve kilo aldım. Programım devam ediyor. İnternetten araştırarak ulaştım. Tecrübeli olması ve hacettepe mezunu olması tercih etmemde etkili oldu. Gayet rahat bir şekilde ve etkili bir liste hazırladı bu doğrultuda iştahım açıldı. Uzun bir vadede devamlılık olacak.

S...

Hamilelik dönemimden sonra kilo problemi yaşadım. Nermin Hanım ile tanıştım. Kendisi bana uygun spor takviyesi ile bir diyet listesi hazırladı. Diyet programıyla 3 ayda sağlıklı bir şekilde 17 kilo verdim. Yaklaşık 2 yıl kadar oldu.Şuan verdiğim kiloları geri almadım Hatta dikkat edersem kilo vermeye devam ediyorum. Metabolizmamı bayağı bir düzene sokmama yardımcı oldu. Çok memnun kaldım. Diyet nasıl yapılır, diyet programı nasıl uygulanır onu da öğretiyor, listeyi verip eline yazıp vermiyor. Detaylı bir şekilde anlatıyor. Kendisi sayesinde şu ana kadar 20 kilo verdim . Herkese tavsiye ediyorum.

B...

Kendisine internetten araştırarak ulaştım. Nermin hanımdan çok memnunum. Çok güleryüzlü, çok yardımcı oldu ve bu süreçte çok faydasını gördüm. Herkese tavsiye ederim.

N...

Eşim kanser oldu. Eşimin diyetlerinde ve beslenmesinde bize çok yardımcı oldu. Ben kendimde sağlık problemlerim sebebi ile kendinden destek alıyorum.Her hangi bir durum olduğunda sürekli kendisine başvuruyoruz . Kapadokya'da oturuyorum ama Nermin hanım için Antalya'ya gidiyorum. Kendi arkadaşlarıma da önerdim. Kendisini herkese öneriyorum.

Tüm merak ettikleriniz ve sorularınız için Bizimle iletişime geçin.